pulibet135 yeni adres

Admin tarafından tarihinde yayınlandı

pulibet135 yeni adres

pulibet135 yeni adres

pulibet135 güncel giriş

pulibet135 yeni adres

pulibet135 güncel adres

Pulibet BONUSLARI:

  • %50 Anında Havale Bonusu

Spor alanı için ve haftanın her günü için geçerlidir.

Yatırmanız gereken tutar hızlı havale ile minimum 100 TL’dir.

Bonus oranı hızlı havale ile yapacağınız ilk yatırımda %30, ikinci yatırımda %40, üçüncü yatırımda %50’dir. Promosyon anında havale ile ilk 3 yatırımınıza verilmektedir. Sonrasında yapılan yatırımlarda mevcut %20 havale yatırım bonusu geçerlidir. Hesabınıza yatırdığınız ilk miktar kadar eşleştirilecektir ve aynı gün en fazla alabileceğiniz bonus miktarı 500 TL’dir.

  • EGT Slot Açılışına Özel %25 Discount

Bonus EGT oyunlarında, 12-13 Ekim tarihleri arasında geçerlidir.

Bonustan yararlanabilmek için; belirtilen tarihlerde gün içinde, EGT servis sağlayıcısında NET olarak en az 50 TL kaybınız olması gerekmektedir. 50 TRY altındaki kayıplarınıza bonus eklenmeyecektir.

Bonus oranı %25’dir. Hesabınıza yatırdığınız ayni günkü sadece CepBank ve Banka Havalesi / EFT yatırım miktarlarının net kaybı üzerinden hesaplanacaktır ve bonusta üst limit yoktur.

  • %50 NBA ve Euroleague Kombine Bonusu

Bu kampanya 11 Ekim itibariyle geçerlidir.

Bu promosyondan yararlanabilmek için tek seferde en az cebe havale yöntemi ya da anında havale yöntemi ile 100 TL para yatırma işlemi yaptıktan sonra Euroleague ya da NBA maçlarını içeren her biri en az 1.60 orandan, 100 TL veya üzeri üçlü kombine bahisi yapmanız gerekmektedir.

Kuponunuza ilgili turnuvadan her biri en az 1.60 orandan olmak üzere üç maç ekledikten sonra dilediğiniz orandan dilediğiniz karşılaşmayı da kuponunuza koyabilirsiniz.

Pulibet bol şans diler.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir